Golfové pobyty, golfové kurzy a balíčky – golfová dovolená po Čechách a Rakousku

Přemýšlíte nad golfovou dovolenou? V naší nabídce golfových pobytů a golfových kurzů si určitě vyberete golfový zájezd, který bude odpovídat Vaší představě skvěle strávené dovolené s golfem. Pokud si nevyberete z připravených golfových balíčků, pošlete nám individuální poptávku a my Vám rádi vyjdeme vstříc.

Akční golfové balíčky

Dopřejte si golfovou dovolenou ve zlevněných cenách. V nabídce pobytů najdete vždy akční nabídky, se kterými ušetříte, přičemž kvalita služeb zůstává na vysoké úrovni.


Seznámení s golfem

Golfové kurzy pro nováčky, na kterých Vám zprostředkujeme první pocity z golfu. Poznáte golfové údery, míček a naučíte se hrát své první vlastní golfové údery.


Golf pro začátečníky

Na kurzu Vás profesionální trenér seznámí s historií a základy golfu, golfovou etikou a základními pravidly. Získáte základní herní dovednosti a informace.


Golfové kurzy a zkouška zelené karty

ÖGV ZK (HCP 54) můžete získat v jednom z námi nabízených golfových kurzů na HCP 54.


Chci zlepšit HCP

Golfové kurzy s intenzivním tréninkem u golfového pro-trenéra pro získání ÖGV HCP 45 s možností účastnit se turnajů. Trénujete v malých skupinách na různých hřištích.


Golf & Hotel – veřejné hřiště

Zkrátka požitek ze hry, bez trenéra. Využijte našich výhodných možností přenocování včetně green fee. Budete hrát na různých veřejných hřištích v Česku a Rakousku.


Golf & Hotel – TOP hřiště

Požitek ze hry, bez trenéra. Využijte našich výhodných možností přenocování včetně green fee. Budete hrát na TOP hřištích Heart of Golf v Česku a Rakousku.


Golf pro náročné

Pro náročnější golfisty, kteří si chtějí zahrát na českých a rakouských TOP hřištích. Nabídka obsahuje balíčky pro dva, víkendové pobyty, golf s trenérem, volné greenfee...


Víkendové golfové balíčky

Váš golfový víkend může být spojený s luxusem a wellness službami, nebo zaměřený na intenzivní golf pod vedením trenéra za účelem zlepšení hry.


Golf & Wellness

Neomezený golf, luxusní ubytování, zajímavá nabídka wellness služeb, grill büffet, lunch paket... Tak může vypadat Vaše víkendová pohoda s golfem.


Golfové balíčky s trenérem

Golfová dovolená s intenzivním tréninkem s Pro-trenérem. Tyto kurzy zlepší díky moderní tréninkové metodice Vaši techniku i hendikep.


Golfové pobyty pro 2 osoby

Výhodné golfové balíčky pro dva. Rozmanitá nabídka kurzů s wellness, intenzivním tréninkem s pro-trenérem, kurzy s možností zkoušky, akční balíčky s 30% slevou.


Firemní akce a teambuilding

Nabízíme firemní golfové akce a turnaje penzionu Mnich ve spolupráci s resorty Monachus a Haugschlag. Připravíme vhodný teambuilding pro Vaše zaměstnance.


Golf pro děti a juniory

Bez jakéhokoli tlaku na výkon přivedeme děti ke golfu hravou formou. Nejdůležitější je radost a legrace bez ohledu na to, jestli se jedná o kurz pro začátečníky, nebo pokročilé.


Penzion Mnich greenfee -20 %

Po dobu Vašeho pobytu v penzionu Mnich Vám nabízíme slevová greenfee ve výši 20–30% na hřiště Mnich, Nová Bystřice, Hauchschlag & Waldviertel, Hluboká a Herrensee.


Golfová dovolená v zimě

Dokonalý zážitek pro každého golfistu kdykoliv v roce – golfový klub ostrova Fuerteventura na Kanárských ostrovech. Pojeďte s našimi trenéri!