Osvědčení ÖGV v Rakousku – ÖGV zelená karta

Analýza švihu, chippování, puttování, pitchování – získejte Vaše Osvědčení ÖGV (HCP 54) během golfového kurzu v ČR a Rakousku. Vaše Heart of Golf k tomu nabízí ideální předpoklady s množstvím různých hřišť v jednom z našich jedinečných kurzů k získání HCP 54 s pro-trenérem.

Osvědčení ÖGV v Rakousku – ÖGV zelená karta

Od roku 2006 je vydáváno osvědčení neboli zelená karta v golfovém resortu Golfclub Herrensee, dle oficiálních směrnic ÖGV (Rakouská golfová federace). Toto osvědčení ÖGV je jako "řidičský průkaz" platné ve všech zúčastněných golfových areálech v Německu. Osvědčení získané v Rakousku odpovídá v Německu Osvědčení DGV (HCP 54) – DGV zelená karta.

Složit zkoušku k získání osvědčení můžete v jednom z našich golfových kurzů na HCP 54 nebo v rámci jednotlivých tréninkových hodin s golfovým pro-trenérem. Při úspěšné účasti na kurzu a zkoušce získáte písemné osvědčení (zelenou kartu), se kterým můžete ihned začít hrát na všech zúčastněných golfových hřištích v Rakousku a Německu.

Obsah zkoušky pro získání osvědčení

Osvědčení zahrnuje teoretické a praktické znalosti, které se naučíte v některém z našich golfových kurzů na HCP 54 a své znalosti prokážete u zkoušky. Teoretickou zkoušku složíte v golfové škole golfového klubu. Na základě úspěšného složení zkoušky prokážete, že umíte hrát golf bezchybně a dle pravidel.

Mohu hrát s osvědčením ÖGV kdekoli?

Golfové kluby si ustanovily, že hru na svém hřišti povolí v zásadě pouze takovým golfistům,  kteří jsou schopni vedle osvědčení ÖGV prokázat i členství v nejméně jednom dalším golfovém klubu. Členství v golfovém klubu můžete také získat formou členství na dálku. S kartou ÖGV získáte oficiální certifikát o Vašem členství.

Osvědčení ÖGV jako takové vás ještě neopravňuje hrát na golfových hřištích. Abyste mohl začít hrát, musíte se ucházet o povolení ke hře, a to buď na základě členství v golfovém klubu, nebo jako host, zaplacením hracího poplatku (green fee).